O firmie

O firmie

ARMAPAK Sp. z o.o. Sp.k. jest producentem opakowań z tektury falistej. Wygląd i precyzja wykonania opakowań, a także profesjonalne podejście do klienta sprawia, że dopasowujemy się do światowych technik i odpowiadamy potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Używamy zaawansowanych technologii, dzięki czemu terminowo realizujemy wszystkie zlecenia.

Współpraca z klientem rozpoczyna się od zbadania potrzeb i opracowania projektu, dostosowanego do oczekiwań klienta. Oferujemy szeroki asortyment opakowań tekturowych opartych na własnych projektach, jak również na katalogu fefco.
Stale podnosimy jakość oferowanych przez nas usług poprzez doradztwo i fachową obsługę.

Naszą mocną stroną są:
– otwartość i elastyczność
– szybkie terminy realizacji
– precyzja w tworzeniu
– wysokiej jakości produkt

Nasza ugruntowana pozycja i docenienie przez klientów wynika z naszego profesjonalizmu. Zespół, którzy tworzą firmę ARMAPAK Sp. z o.o. Sp.k., to ludzie stale podnoszący swoje kompetencje. Firma stale się rozwija, a rzesza zadowolonych i polecających nas klientów stale rośnie.Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Polski. Nasze opakowania spełniają wszystkie wymogi norm unijnych. Dodatkowo, stworzone są z produktów biodegradowalnych i nadają się do ponownego przetworzenia.

Park Maszynowy

Wydajna produkcja zaczyna się od należytej konstrukcji opakowań. Aby jednak wykorzystać ich maksymalny potencjał, należy zastosować przemyślaną technologię. W firmie Armapak posiadamy niezbędną wiedzę na ten temat.
Korzystamy z profesjonalnych maszyn firmy BOBST: drukarek, automatów sztancujących, składarko sklejarek. Naszą pracę wspomagają urządzenia do formowania kartonów oraz jednostki i maszyny pakujące.
Wraz z klientem i naszymi wykwalifikowanymi operatorami maszyn, sprawdzamy, czy wyprodukowane przez nas opakowania działają perfekcyjnie. Jeśli jakikolwiek szczegół nie działa optymalnie, poprawiamy go przed dostawą.
Wydajne maszyny to przede wszystkim korzyść dla klienta: dzięki nim jesteśmy elastyczni, jakościowo niezawodni i zawsze gotowi na realizację potrzeb naszych odbiorców.

Armapak

Adres: ul. Towarowa 41 18-400 Łomża
Telefon: 86 218 44 48
Email: biuro@armapak.pl

Telefon: 86 218 44 48
1. Sprzedaż – Katarzyna Chrapowicz 501 867 516, mail: kasia@armapak.pl
2. Kadry – Wioleta Cendrowska 789 407 858, mail: wioleta@armapak.pl
3. Księgowość – Monika Truszkowska 723 960 526, mail: monika@armapak.pl